+38 (0512) 378 392, +38 (0512) 378 389
ПРАЙС ЛИСТ

Шановні колеги!

ТОВ «Сонар» було засноване у 1997 році з метою розвитку ринку товарів та послуг у регіонах України. Основна мета господарської діяльності підприємства – виробництво та реалізація електроізоляційних матеріалів, попит на які останнім часом має стабільну тенденцію до збільшення.
ТОВ «Сонар» забезпечує промислові об’єкти спеціальними електроізоляційними матеріалами, на замовлення клієнта здійснює зміни у конструкторській документації з використанням більш прогресивних електроізоляційних матеріалів.
Протягом тривалого часу фірма активно співпрацює з багатьма підприємствами атомної енергетики, металургійної, гірничо-збагачувальної, електротехнічної та транспортної промисловості, а загалом понад 2000 підприємств та комбінатів.
Для оперативного забезпечення підприємств матеріалами було відкрито представництва ТОВ «Сонар» у Дніпрі та Харкові.
На сьогоднішній день, за технічними умовами, розробленими ТОВ «Сонар», нами виробляється 33 найменування електроізоляційних матеріалів:
  • стрічки слюдинітові просочені та не просочені для виткової та корпусної ізоляції високовольтних електричних машин, генераторів та тягових двигунів за технологіями Resin Rich та VPI;
  • стрічки не просочені високотемпературні для вогнестійких кабелів, схвалені та внесені до технічних умов УкрНДІКП м. Бердянськ для атомної промисловості;
  • мастика електротехнічна;
  • колекторні прокладки для електродвигунів, генераторів, стартерів різних потужностей;
  • матеріали електроізоляційні комбіновані: синтофлекс, еліфлекс, ізофлекс, імідофлекс, алюмофлекс;
  • стрічки кіперні, скляні та поліефірні.
Підприємство оснащене сучасним обладнанням (преса для штампування колекторних прокладок, машини різання, ленто-ткацьке обладнання, установки просочення, лакування та шліфування) та іншим технологічним обладнанням, а також лабораторією для випробування електроізоляційних матеріалів у процесі виробництва та проведення періодичних випробувань.
Матеріали, які виготовляє ТОВ «Сонар», пройшли ресурсні випробування в сертифікованій лабораторії УкрНДІВЕ.
Завдяки співпраці з провідними виробниками електроізоляційних матеріалів, ми здійснюємо комплексне постачання електроізоляційних матеріалів.
За весь період роботи ТОВ “Сонар” зарекомендувало себе як надійний діловий партнер у бізнесі, про що свідчить той факт, що наше підприємство нагороджене престижною нагородою “GOLDEN MERCURY”. За високу якість продукції, яку підприємство постачає споживачам, ТОВ Сонар отримало приз організації EUROPEAN QUALITY.

Висока якість, стабільність та надійність електроізоляційних матеріалів фірми ТОВ «Сонар» знають і гідно цінують наші партнери. З 2014 року система управління якістю сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO9001:2008, IDT
                                                                                                                                 З повагою, директор ТОВ «Сонар»
                                                                                                                                                            Сергій Остафійчук